A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Norsko - Diskuze

Původní dotaz

Lofoty

30.03.2008 18:47:13 | milank
nevi nekdo jak je draho na Lofotech? tak jako jinde v Norsku nebo snad jeste vic..?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
HD
21.11.2008 09:50:14 83.208.162.***
lofoty  

je to stejné.
Byli jsme ubytovaní v městečku Kabelvag v kempu. Měli jsme celou chatu - rybářskou - na břehu fjordu s výhledem do fjordu a na skály pro 4 osoby, auto, obývák, kuchyňka se vším potřebným , 2 ložnice, super chatka za 800 NOK na noc za vše.
Paráda.

• Anonym (2)
petronilo 20.11.2008 15:12:15
RE: RE: Lofoty  

Ahoj, rádi bychom v červnu nebo v červenci vyjeli autem do Skandinávie s cílem dojet na severní polární kruh, případně až na Nordkapp. Uvítáme jakoukoliv informaci a dobrou radu, která se týká zajímavostí a jejich poznávání, levnější ubytování - snad soukromí, kempy, ceny .
Děkuji

• Anonym (1)
tiliko
10.08.2008 22:46:28 88.146.144.***
RE: Lofoty  

Možná je tam draho, byl jsem tam vloni 12 a 13. června a kromě fantastických zážitků jsem na takové věci ani nepomyslel.

Copak u nás je levně. Já bych skorio tvrdil, že ne sice přímo na Lofotech, ale v Norsku je lecos (základní potraviny) snad i levnější. Neměl jsem na chození po restauracích, to ne. Většinu potravin jsem si dovezl (projistotu). Kupoval jsem pečivo a ovoce. To mi připadalo cenově srovnatelné s cenami u nás.

Jel jsem tam především za přírodou a horami. Ta tam mají neskutečně zajímavé.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
milank
30.03.2008 18:47:13 212.71.129.***
Lofoty  

nevi nekdo jak je draho na Lofotech? tak jako jinde v Norsku nebo snad jeste vic..?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu