A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Norsko - Diskuze

Původní dotaz

NORSKO-Fjordy, potapeni

09.01.2015 21:54:46 | JuicyLucy
JuicyLucy
Zdravim vsechny cestovatele a milovniky prirody,

chystam pro pritele darek k 30.narozeninam. Jeho snem je potapeni s kosatkama. Poradil byste mi nekdo, kdo s tim mate nejake zkusenosti, kdy je nejvhodnejsi doba pro tuto "zabavu", neznate nejaky kontakt na nejakou firmu, ktera zprostredkovava potapeni, ze bych se s nimi spojila?

S tim vlastne souvisi i dalsi moje dotazy:
- do jakeho mesta je nejlepsi letet, odkud bychom mohli projet nejprovarenejsi fjordy?
- jak je to s pujcovanim auta? da se pujcit na jednom miste a vratit ho na jinem? s jakou castkou tak cca pocitat?
- je treba dopredu resit nejake trajekty?
- co s sebou na cca 14dni a co si myslite, ze bychom meli za tu dobu stihnout
- kolik penez s sebou?

Za jakekoliv voditko, radu budu moc rada. Nevim, jestli je to sibenicni termin, chtela bych to vsechno poresit, aspon neco, do zacatku brezna, kdy bude oslava. Predpokladam, ze cela cesta by se asi uskutecnila srpen/zari, co myslite?

Diky moc a mejte se,

Lucka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
JuicyLucy 09.01.2015 21:51
NORSKO-Fjordy, potapeni  

Zdravim vsechny cestovatele a milovniky prirody,

chystam pro pritele darek k 30.narozeninam. Jeho snem je potapeni s kosatkama. Poradil byste mi nekdo, kdo s tim mate nejake zkusenosti, kdy je nejvhodnejsi doba pro tuto "zabavu", neznate nejaky kontakt na nejakou firmu, ktera zprostredkovava potapeni, ze bych se s nimi spojila?

S tim vlastne souvisi i dalsi moje dotazy:
- do jakeho mesta je nejlepsi letet, odkud bychom mohli projet nejprovarenejsi fjordy?
- jak je to s pujcovanim auta? da se pujcit na jednom miste a vratit ho na jinem? s jakou castkou tak cca pocitat?
- je treba dopredu resit nejake trajekty?
- co s sebou na cca 14dni a co si myslite, ze bychom meli za tu dobu stihnout
- kolik penez s sebou?

Za jakekoliv voditko, radu budu moc rada. Nevim, jestli je to sibenicni termin, chtela bych to vsechno poresit, aspon neco, do zacatku brezna, kdy bude oslava. Predpokladam, ze cela cesta by se asi uskutecnila srpen/zari, co myslite?

Diky moc a mejte se,

Lucka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu