A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Norsko - Diskuze

Původní dotaz

Potápění v Norsku

25.05.2009 17:12:22 | Paffka
Zdravím všechny znalce Norska. Letos v srpnu se chystám na první návštěvu Norska (střední Norsko - Urke, Aure, Lesund) a zajímalo by mě, jestli někdo nemá praktické zkušenosti s potápěním v této zemi (lokality, plnění lahví, podmínky pro potápění apod.). Budu vděčný za každou praktickou zkušenost a radu. Díky, Pavel ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Paffka
08.07.2009 21:04 62.168.2.***
RE: Norsko  

Ahoj Tome, nějak jsem včas nezaregistroval Tvůj příspěvek, doufám že už nejsi v Norsku. Na ICQ nejsem, takže přímý kontakt je 723940717. Pafka

• Anonym (2)
TOm -
12.06.2009 14:56 193.85.211.***
Norsko  

Ahoj Pavle,

zkus mě prosím kontaktovat na ICQ: 326-571-685.

Chystáme se tam v červenci a řešíme podobný "problém".

Ahoj TOm

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Paffka
25.05.2009 17:12 90.183.46.***
Potápění v Norsku  

Zdravím všechny znalce Norska. Letos v srpnu se chystám na první návštěvu Norska (střední Norsko - Urke, Aure, Lesund) a zajímalo by mě, jestli někdo nemá praktické zkušenosti s potápěním v této zemi (lokality, plnění lahví, podmínky pro potápění apod.). Budu vděčný za každou praktickou zkušenost a radu. Díky, Pavel ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu