A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Norsko - Diskuze

Původní dotaz

Poznávací zájezd Mayer Crocus

16.11.2010 13:07:16 | Maxovka
Maxovka
Ahoj,chystáme se příští rok s c.k.Maeyr Crocus,na poznávací zájezd NORSKÉ FJORDY.Prosila bych,pokud někdo tento zájezd s touto cestovkou podnikl,zda by se nepodělil se svými zkušenostmi.Zajímá mně úplně všechno,doprava průvodci,řidiči,program,ubytování,počasí,strava atd.A třeba se najde někdo,kdo má také tento plán.Děkuje a zdraví Lenka.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.07.2017 09:47 62.168.7.***
Re: Poznávací zájezd Mayer Crocus  

Také jedeme v srpnu na poznávací do Norska autobusem s polopenzí. Zajímají mě praktické info - jaké jídlo vzít s sebou (strava kupodivu začíná až 4. den), jaké oblečení, jsou nutné pohory, jak píšou, když je tam jen jedna pěší túra na vyhlídku BESSEGGEN nad jezerem Gjende?
Hlavně nevím, jaké jídlo táhnout s sebou? Počítala jsem s polopenzí na celou dobu:-)

Zuzana H. 11.06.2017 17:13
Autobusem do Norska  

Dobrý den!
Našla jsem tu recenze na Velký okruh, ale již před delší dobou. Já se chystám na cestu letos v srpnu. Poprvé, autobusem, bez stravy. Už docela brzo, proto bych ráda ještě našla někoho, kdo už cestu absolvoval. Je bez stravy (což už jsem napsala) a tak by mě zajímalo, co je na takovou cestu vhodné, nebo dokonce nezbytné, si vzít a co je naopak zcela zbytečné tahat s sebou. Najde se někdo, kdo ze mě sejme trochu nervozity? O:-) Předem mu díky :-)

Neregistrovaný uživatel
31.03.2012 20:10 94.112.1.***
Re: Velký okruh Skandinávií  

Já jsem tam byla ale už je to asi 5 let ale trasa je skoro pořád stejná.Ubytování v pohodě, většinou po více lidech.Chatky jsou jednodušeji zařízeny,rozhodně to není pro někoho kdo je zvyklý na nějaký luxus,ale většinou v pěkné přírodě.Jinak někdy jsou opravdu dlouhé přejezdy/i těch 500 km/,ale to musí být všem kteří se dopředu podívají do mapy,kam to vlastně jedou docelá jasné.
Jídlo většinou byly švédské stoly, ale mohlo se to od té doby změnit.
ps byla jsem s touto ck na dvou zájezdech do Norska a mikrovlnku jsem tam potkala možná jen jednou - většinou elektrické vařiče nebo sporáky.

• Anonym (1)
Lenais
01.08.2011 10:31 194.212.30.***

Byla jsem s Redokem, ale na zájezdu jsem se dozvěděla, že s Mayerem spolupracují...Na zájezdu byli moc fajn lidi, chatičky některé přímo luxusní, ale taky jsme měli úplně holé, jen vařič a postele nad sebou, ale více převládaly ty lepší. A strašně jsem byla paf z obrovského trajektu až na 10 poschodí byla vyhlídka...několik restaurací či barů, 2 obchody a ani nehoupal. Těch zážitků bylo tolik, že se to ani vypsat nedá...Pěkný den přeje
Lenka

• Anonym (1)
Maxovka 29.07.2011 12:54

Teď jsem zjistila to,,i"ve slově přibývají-hrůza ,moc se omlouvám,ale už to nejde smazat.

• Anonym (1)
Maxovka 29.07.2011 12:48

Lenko moc děkuju,moc všem závidím-doktoři mně ujišťují,že se tam ještě podívám kolikrát,ale roky přibívají.Byla jsi s Redokem nebo Mayerem?Moc zdravím

Lenais
28.07.2011 10:51 194.212.30.***

Zdravím Maxovku a ostatní. Tak jsem se vrátila z přenádherné přírody putováním Norskem a Lofot, kde jsem byla okouzlena scenériemi o kterých se mi ani nesnilo.Úplně mě očarovaly Lofoty. Maxovko, jestli budeš na tom zdravotně lépe tak si to nenechej ujít. Na takovou pohádku budu vzpomínat stále a možná se tam ještě vrátím, jelikož to byl jen zlomek co jsme viděli. Úžasná dovolená!!!
Přeji všem cestovatelům sluníčkové dny
Lenka

Lenais
22.06.2011 13:20 194.212.30.***

Ahoj všem, nemáte ponětí kolik asi norských korun je třeba na zájezd? Každá cestovka má doporučené kapesné jiné...Může někdo poradit?Lenka

Lenais
14.06.2011 12:57 194.212.30.***
Re: dotázek  

Zdravím cestovatele do Norska. Já si myslím, že autobusy na tak daleké cesty s nočnímy přesuny mají dost dobré, jen aby člověk nechytl místo nad prostředními dveřmi, tam je strašně málo místa. Já mám zase obavy s jídlem. Jak jsou vybaveny ty chatky, zda mají mikrovlnku. Jelikož je to zájezd na 15 dní bez jídla, tak řeším co tam vzít. Poradte kdokoliv. Díky a páááá už se mi to krátí...Lenka

dada
13.06.2011 10:43 90.177.201.***
dotázek  

Chystáme se s touto cestovkou na poznávací zájezd k polárnímu kruhu. Jelikož nejsme nejmladší , tak mám obavy z nocí strávených v autobuse . Máte někdo zkušenost s jakým autobusem se jezdí ? Prosím dejte vědět . předem díky Dáďa

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu