A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Norsko - Diskuze

Původní dotaz

práce v Norsku

17.08.2008 01:39:35 | Ondra P.
Ahoj chtěl bych Vás poprosit o radu, pomoc. Hrozně se mi zalíbilo Norsko jako země. Už dlouho se snažím najít nějaké věrohodné nabídky na práci v Norsku, ale marně. Bohužel neumím norsky a většina inzerátů je právě v norštině. Máte někdo zkušenosti s prací v Norsku? Nevíte kde je možné sehnat práci?? Předem Vám děkuji za každou radu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.12.2016 09:29 178.17.5.***
Kontakt v Norsku - pro dovoz ryb do ČR  

Zdravím krajany. Chtěl jsem se zeptat, jestli by někdo z vás neměl chuť navázat s námi spolupráci a dělat něco jako obchodního zástupce v Norsku pro dovoz ryb do Čech. Jednalo by se o vytipování místních firem, rybářů, rybářských trhů atd, zjištění ceny... Práce by byla vhodná jako přivýdělek s minimální časovou náročností - defacto mailová komunikace plus občas telefonát. Odměna dle dohody za zprostředkovaný objem obchodů. V případě zájmu pište na: allplan.projekt@gmail.com

Díky

Neregistrovaný uživatel
09.02.2016 12:35 46.135.17.***
PRÁCE V NORSKU  

Ahoj,
mám praxi s dřevostaveb z USA a Kanady, Izrael zahradnické práce, taky zkušenost ve strojírenství z ČR, mám řidičské oprávnění A,B,C,E,T. Jsem flexibilní, manuálně zručný člověk, který se nebrání jakékoli práce.
Kdybyste někdo věděli o nějaké seriózní práci, tak se ozvěte na email: slanyl@seznam.cz
Dík moc

Neregistrovaný uživatel
25.01.2016 09:03 77.236.218.***
Re: Prace v Oslo  

Zdravím, je na Aleše nějaký kontakt? Chci na sever.. Dík

Neregistrovaný uživatel
05.01.2016 16:59 217.12.49.***
Re: práce v Norsku hledame traktoristu na uklid snehu  

Zdravicko mal by som zaujem o pacu v Norsku .som Slovak pracujem ako vodic kamionu a strasne sa mi paci na severe.Ak by ste vedeli nejaky flek.Anglictina slabsia ale idem studovat norge jazyk.Trebe skusat dufam sa to stastieusmeje a dostanem sa do krajiny wikingou.Jazdil som svedsko norsko mal som vlastne kamiony.Dakujem vam prajem vam vsetko dobre

Neregistrovaný uživatel
05.11.2015 12:43 2.151.109.***
Re: práce v Norsku hledame traktoristu na uklid snehu  

dobry de,hledame nekoho sikovneho na uklid snehu traktorem s frezou.Pokud mate zkusenost aspon s traktorem ozvete se.Je to seriozni nabidka s normalni pracovni smlouvou.Nastup mozny ihned sezona 2015.Jsem ceska zijici v Norsku jiz 15 let,norsky pritel ma malou rodinnou firmu,nejde o zadny podvod.predem dekuji piste na e-post mirves@hotmail.no je to na rychlo,vybouchnul nam clovek co nam slibil ze prijede:( te. +4797954427

Neregistrovaný uživatel
22.09.2015 00:26 213.194.208.***
Práce?  

Zdravím, hledám práci v Norsku, nejlépe v textilním oboru, švadlena, návrhář, ale pro začátek cokoli, jen abych se rozkoukala. Mám zkušenosti ze zahraničí, bohužel nemluvím norsky. Zatím se pokouším hledat na různých portálech. Kdybyste o něčem věděli, dejte prosím vědět.

Díky moc Kamila

kamilasarkova@gmail.com

Tom414 04.09.2015 23:08
Re: práce v Norsku  

Ahoj, nějeké nabídky jsem našel na
http://www.prace.azinzert.cz/prace-v-zahranici/
do hledání jsem dal Norsk a něco to našlo.
Něco tam nově nabízí nějaká firma LIBRA EXPRES,
ale co je to zač, netuším.

Neregistrovaný uživatel
28.07.2015 08:19 90.173.204.***
Re: Levný podnájem v Oslu  

Petro,jo to je super,ale nemas napsane od kdy se tam muzu nastehovat a proc tam muzu byt maximalne do konce zari?mas nejaky typ pro levne bydleni,kdyz tam budu chti byt dele?muzes mi poslat svuj meil pro vic informaci na abetula@seznam.cz?diky

bety
28.07.2015 08:12 90.173.204.***
hledani prace v Norsku  

chtela jsem se zeptat,jak to funguje s hledanim prace v Norsku,kdyz uz jste tam a mate uz sehnane bydleni,co pak delate pro to,abyste sehnali praci,diky

Petra
11.06.2015 05:28 77.92.211.***
Levný podnájem v Oslu  

Ahoj, pronajali jsme si byt v Osle- Ullern, z rodinných důvodů jsme se ale museli vrátit zpět, proto hledáme někoho za sebe. V bytě je možné bydlet nejdéle do konce září. Byt je částečně vybaven. Skládá se z prostorného obýváku s kuchyňským koutem, ložnice, velké koupelny a šatny. Cena je 7.250 nok za měsíc ( cena vč. energií, internet za poplatek). 3 min od stanice Ullernasen, či autobusu. V případě zájmu pošlu další info.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu