A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Norsko - Diskuze

Původní dotaz

signál

07.09.2010 16:08:20 | já2
Ahoj všem, kdo se v Norsku trochu vyznají.. Mám poměrně nepodstatnou otázku, ale mě zajímá:), proto kdyby mi někdo poradil, budu ráda.. Prosím Vás, kdo jste byl v Norsku na rybách na fjordech(ov. Averoy a okolí), je tam k něčemu mobil, tedy je tam signál místních mobil. operátorů? Díky! ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pasa
27.04.2011 17:24 195.113.166.***
Re: signál  

Jezdime tam 4 roky a nemame problem se signalem,ani na moři.Hodně štěstí v rybolovu.

• Anonym (1)
folkon2 15.10.2010 20:35
Signal  

Zdravím.....podľa mojich skúseností je to so signálom v Nórsku veľmi zvláštne.....niekedy je problém mať signál na mobile v samotnom Osle (nemyslím len tunely :D) ....ale pritom napríklad v Jotunheimene som so signálom problém nemal....závisí od lokality (každopádne osobne považujem pokrytie za slabšie oproti SR a ČR, samozrejme pochopiteľné vzhľadom k rozlohe krajiny)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
já2
07.09.2010 16:08 90.176.121.***
signál  

Ahoj všem, kdo se v Norsku trochu vyznají.. Mám poměrně nepodstatnou otázku, ale mě zajímá:), proto kdyby mi někdo poradil, budu ráda.. Prosím Vás, kdo jste byl v Norsku na rybách na fjordech(ov. Averoy a okolí), je tam k něčemu mobil, tedy je tam signál místních mobil. operátorů? Díky! ;-)

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu